Od dnia 19.05.2023 obowiązuje nowy regulamin.

KOSZULKI TRANCE

Koszulki trance to kategoria ubrań poświęcona fanom tego gatunku muzycznego. Projekty t-shirtów bardzo dobrze nawiązują do klimatu muzyki trance.
Filtruj

Wybrane opcje:
  • Koszulki Trance
  • T-Shirty

Do stroju przywiązuje się wiele uwagi w każdym wieku i w każdych okolicznościach. Jednak szczególne wymagania w tym względzie stawiają imprezy, zarówno te masowe, jak i prywatne. Młodzi ludzie przykładają ogromną wagę do demonstrowania swoich poglądów i identyfikowania się z nimi. Preferowane gusta muzyczne oraz ich podkreślanie przypomina kibicowanie ulubionej drużynie sportowej, dlatego staranny dobór symboliki, kolorów czy haseł ma ogromne znaczenie.

 

Wybierając ciuchy na imprezę warto sięgnąć po t-shirty z nadrukami. Dziesiątki dostępnych kolorów oraz tysiące możliwych wzorów sprawiają, że każda koszulka staje się nie tylko indywidualnym produktem, ale też może wyrażać wszystko, co w danej chwili chce przekazać właściciel. Wybierając się na koncert rockowy, ma on do dyspozycji koszulki z hasłami i motywami nawiązującymi do tej tematyki. Preferując reggae, może wybierać pomiędzy motywami z żółto-zielonym akcentem, nawiązującymi do jamajskiego nurtu. Swoje reprezentacje ma też szeroko rozumiana kultura hip-hop czy różne odmiany nowoczesnej muzyki elektronicznej. Dla fanów poszczególnych nurtów wybierających ciuchy na imprezę znajdzie się nie tylko odpowiedni rozmiar, ale przede wszystkim wyrażający preferencje motyw.

 

Ładowanie...