Od dnia 19.05.2023 obowiązuje nowy regulamin.

KOSZULKI DRUM & BASS

Koszulki drum and bass przeznaczone głównie dla fanów muzyki dnb, dubstep, jungle oraz breakbeat. T-shirty dubstep to prawdziwie unikalna odzież.
Filtruj

Wybrane opcje:
  • Koszulki Drum & Bass
  • T-Shirty
49,90 zł
Czarny
49,90 zł
Fioletowy
49,90 zł
Ciemnozielony
49,90 zł
Granatowy
49,90 zł
Granatowy
44,90 zł
Biały
49,90 zł
Szary (melanż)

Dupstep pojawił się w polskiej kulturze dwa lata temu. I jako muzyka o bardzo specyficznym charakterze przyczynił się do powstania swoistej popkultury. Muzyka ma charakter klubowego stylu tanecznego o charakterystycznym metrum i bardzo silnych basach, które wybijają się z całości kompozycji. Ponieważ jest to gatunek w polskich kręgach młodzieżowych stosunkowo nowy wielu fanów podkreśla swoją identyfikację z nim, jako sposób na bycie trendy. Koszulki dubstep to jeden ze sposobów takiej identyfikacji, nie tylko pozwalający na komunikowanie się z otoczeniem, któremu właściciel przekazuje swoje fascynacje, ale także doskonały strój na spotkanie przy muzyce klubowej.

 

Zróżnicowana kolorystyka samych koszulek to możliwość wyboru wzoru odpowiedniego do własnych preferencji, ale dodatkowym elementem wyróżniającym są też specjalnie zaprojektowane nadruki. Można wśród nich znaleźć zarówno proste hasła o jasnym przekazie, jak i symbole nawiązujące klimatem do Jamajki i pokrewnych stylów muzycznych. Koszulki dubstep to modele dla konkretnej grupy młodych fanów identyfikujących się z tym stylem, częstych bywalców dubstepowych imprez czy aktywnych słuchaczy muzyki klubowej.

 

Ładowanie...