O nas

O marce Embros

Embros to marka ubrań zaprojektowana dla pasjonatów dobrej muzyki, inspirowana klubowymi rytmami i modą street. Ciuchy wyłącznie w swobodnym, klubowym stylu, doskonale nadają się zarówno na imprezę, jak i na długą noc przy mikserze. Odzież dla wszystkich tych, którzy cenią sobie oryginalność i indywidualizm. Jeśli lubisz poczuć klubowy klimat, usłyszeć mocny beat i kręcą Cię vinyle, scratche i gramofony to Embros.pl jest Twoim odpowiednim sklepem.  Właścicielem marki Embros jest młoda i prężnie rozwijająca się poznańska agencja reklamowa Reflect, której główną działalnością jest produkcja odzieży, odzieży reklamowej oraz gadżetów. Więcej informacji o agencji dostępne jest na stronie: www.reflect.pl   


O marce embros

Embros - to już rodzina!


Nasza firma powstała w 2005 roku. Już wtedy wyraźnie zaznaczyliśmy swoją pozycję w branży, dzięki idealnemu wyczuciu potrzeb konsumentów. 13 lat doświadczenia to bagaż, który spowodował niewyobrażalną eskpansję naszej marki. Przez te wszystkie lata dostarczaliśmy naszym klientom modne koszulki z ciekawymi wzorami, dokładnie takie jakie sami chcielibyśmy nosić. Miniony czas to nie tylko ogrom zebranego doświadczenia, lecz także innowacje, które zostały wprowadzone w naszej firmie. Obecnie pracujemy na najbardziej profesjonalnych maszynach, jakimi są Kornit Storm 2, to dzięki nim nadruki firmy Embros są tak bardzo wytrzymałe i zachowują ten sam wygląd, nawet po wielu praniach. Przez te wszystkie lata nasz zespół powiększał się, zatrudniając coraz to lepszych i bardziej doświadczonych fachowców, dzięki czemu możemy pochwalić się faktem iż firma Embros zatrudnia już 63 wykwalifikowanych fachowców, którzy pilnują tego by nasza odzież była najlepszej jakości, jednocześnie dostarczając naszym klientom jak najwyższą wytrzymałość sprzedawanych produktów.


Embros - koszulki muzyczne


Nasze koszulki muzyczne nie wyróżniają nikogo! Nasza firma przez cały okres swojej działalności dostarcza naszym klientom modne koszulki we worach przeznaczonych dla różnych gatunków muzycznych. Dostarczać naszym klientom koszulki z unikalnymi wzorami! - to nasza dewiza, którą mamy na uwadze projektując coraz to nowsze wzory. Chcesz iść na imprezę, lecz nie wiesz jaką kategorię wybrać, by prezentować się jak najlepiej? Nie martw się, wszystkie nasze koszulki to trafny wybór zarówno na imprezę, jak i na zwyke wyjście na miasto z przyjaciółmi. Jeśli mimo wszystko jesteś strapiony i nie wiesz jaką kategorię masz wybrać, to przychodzimy z odsieczą. Naszymi bestsellerami są koszulki Streetkoszulki Techno oraz koszulki Underground. Pamiętaj, bez względu na którą z kategorii wybierzesz, nasze ubrania muzyczne są zawsze dobrym wyborem, zarówno na impreze w klubie, jak i na zwykłą domówkę. Wiesz dlaczego ciuchy firmy Embros wybrało aż tylu? Ponieważ jako jedyna w Polsce firma serwujemy naszym klinetom młodzieżowe koszulki muzyczne, dzięki którym mogą oni pokazać wszystkim swój wyjątkowy styl. Przekonaj się sam i sprawdź jakie muzyczne koszulki sprzedajemy.
Darmowa dostawa
od 200 zł
Szybka wysyłka
Doceniona jakość